Koniec maja i czerwiec to najlepszy czas na zorganizowanie klasowej wycieczki.

W tym roku szkolnym ten czas wykorzystało na wyjazd kilka klas.

Uczniowie z klas 1e i 1g wyruszyli w rejs po Mazurach, który zorganizowała dla nich Szkoła Żeglarstwa "Szekla". Poznawali nie tylko geografię Mazur, ale też trudy życia na jachcie. Młodzieży towarzyszyli, oprócz profesjonalnych sterników jachtowych, nauczyciele: p. Joanna Ropelewska, p. Kamil Nowiński i p. Izabela Michałowska.

Natomast klasy 2a i 1a wyruszyły na wycieczkę do Wrocławia razem ze swoimi wychowawczyniami: p. Anną Zmudą i p. Anną Mierzwińską oraz z p. pedagog Anną Skierką. Uczniowie mieli lekcje w Muzeum Narodowym i w Hydropolis, zwiedzili Panoramę Racławicką, zoo, Stare Miasto oraz kilka innych ciekawych miejsc.

Uczniowie wrócili z wycieczek zachwyceni i nie mogą się już doczekać kolejnych wyjazdów.